KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12733127

nr 1273 3127

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Blandteknik, Djurgårdsfärjan, Signerad. Motivet: 23x17 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:53:27

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk